Nejsledovanější psí hvězdy Instagramu

Své profily na sociálních sítích má řada psích mazlíčků. Ať už si o tom myslíte cokoliv, faktem je, že je sledují miliony lidí. Chcete se podívat na pozoruhodné profily psích chlupáčů na Instagramu? Přináším vám výběr těch nejzajímavějších (a některých velmi kuriozních :)).

Samson (Samsonthedood)

Tento kříženec labradorského retrívra a pudla z Ontaria má na Instagramu téměř čtvrt milionu fanoušků. Své obdivovatele si tento roztomilý pes získal zejména tím, že ho naleznete v různých zábavných momentech. Se Samsonem si zahrajete golf, posnídáte, nebo si s ním třeba odpočinete na pláži či u bazénu.

Marnie (MarnieTheDog)

Tato malá fenka Marnie žijící v New Yorku si získala popularitu zejména pro svůj příběh, kdy ji teprve 16letý Shih Tzu v jejích 11 letech adoptoval. Na Instagramu ji sledují 2 miliony fanoušků a její popularita každý den stoupá. Marnie vévodí sociálním sítím zejména pro své roztomilé momentky z různých míst. Tato malá roztomilá fenka má svůj kalendář, knihu, a dokonce účinkovala i ve známém vánočním videoklipu, který má téměř 6 milionů shlédnutí.

Tuna (TunameltsMyHeart)

Tuna, kříženec jezevčíka a čivavy, se svým výrazným předkusem neunikl snad nikomu. U nás je zejména známý díky své roli v reklamě na Kofolu. Čeští fanoušci Tunu mohli vídat i na billboardech k této reklamě. Spot s Kofolou společně s knihou znamenal zásadní přelom v jeho „reklamní“ kariéře. Knihu napsala sama majitelka. Nyní na svých webových stránkách nabízí různé produkty s Tunovou fotografií, jako jsou hrnky, kryty na mobil nebo trička.

Majitelka Courtney Dasherová svého mazlíčka adoptovala poté, co ho původní majitel odložil na okraji silnice. Zhruba před osmi lety se na internetu začaly objevovat první Tunovy fotografie a jeho popularita začala stoupat tak, že Courtney opustila své dosavadní zaměstnání a svému mazlíčkovi se naplno věnuje. Každý den se na sociálních sítích – Instagramu, Facebooku a Twitteru objevují další lajky a počet fanoušků rapidně stoupá.

Manny (manny_the_frenchie)

I pejsci mohou vydělávat více než běžně pracující člověk. Důkazem je fenka francouzského pitbulla Manny. Její účet na Instagramu sleduje více jak jeden milion lidí. Díky tomu její majitel uzavřel smlouvu se dvěma velkými společnostmi specializujícími se na výrobky pro zvířata. Tak svému majiteli tato roztomilá fenka zajišťuje nemalý příjem.

Toust (Toastmeetsworld)

Populární chlupáči mohou využít svoji slávu také pro dobročinné účely. A to je přesně to, co dělá elegantní kavalír King Charles španěl jménem Toast. Sice Toast nedosahuje na svých sociálních sítích takových čísel jako jeho psí kolegové, ale svoji slávu využívá ve prospěch kampaně za adopci osiřelých zvířat v New Yorku. Tento čtyřnohý miláček se také postupem času stal tváří jedné firmy na brýle. Vydělané peníze šly však opět na dobrou věc.

A co si myslíte o fenoménu zveřejňování psích mazlíčků na sociálních sítích vy?

Související články

Zajímavá fakta o křečcích

Nesmíme zde opomínat malé a roztomilé hlodavce, kteří jsou jedním z nejmenších domácích mazlíčků. Křečci jsou oblíbení pro svůj hebký kožíšek, roztomilé pacičky a nenáročnost. Než se rozhodnete si pořídit křečka, přečtěte si tyto zajímavosti, které...

Jak to mají psi s plaváním?

Mezi lidmi panuje přesvědčení, že psi umí plavat a je pro ně tento pohyb přirozený. Psi jsou opravdu obvykle dobří plavci, ale existují i výjimky. Která plemena patří mezi neplavce a co byste o psím plavání měli vědět?

Kočičí fakta

Co kočkám umožňuje jejich flexibilitu? Kolik času tráví péčí o svou srst? Nebo k čemu slouží kočičí ocásek? Přinášíme 25 základních faktů o těchto záhadných, přesto úchvatných čtyřnohých stvořeních, která si tak rádi pořizujeme jako domácí mazlíčky....

Co jste možná nevěděli o vlčácích?

Německý ovčák je jedno z nepořizovanějších psích plemen vůbec. A je také nejčastějším služebním plemenem. Pokud máte v plánu pořídit si psího chlupáče této rasy, máme pro vás pár zajímavostí, které jste o vlčácích - jak se německému ovčákovi lidově...

Co pro vás mohou udělat kočky a vy pro ně

V dnešní turbulentní době je cokoli, co dokáže podpořit naši psychickou pohodu, vítáno. Felinoterapie neboli „léčba kočkou“ není v rámci zooterapie žádnou novinkou, ale často se na ní zapomíná. Jak a kde můžeme využít vrozeného daru empatie, intuice a...

Startupy pomáhají domácím mazlíčkům i jejich majitelům

Zvířecí mazlíčci jsou dnes v první řadě mazlíčci, až potom zvířátka. Do svého mazlíka investujeme často více než do sebe. Toho si všimli i inovátoři s obchodním duchem a vzniká mnoho startupů právě na poli chovatelství. Největším trendem je zajištění...