Brit

od roku 2019

Antonín Kadlec

CHS Tibetská doga

Od dětství jsem vyrůstal v rodině, která se zabývala chovem a výcvikem psů loveckých plemen. I já jsem této vášni a tomuto koníčku propadl, vše, co se týkalo loveckých zkoušek, výstav, chovu, výživy mě zajímalo víc a víc. V dospělém věku jsem se začal zajímat o další plemena, nejen lovecká a v roce 2013 jsem měl tu čest poznat plemeno Tibetská doga. V první chvíli jsem věděl, že je to láska na celý život, jelikož povahové rysy Tibetské dogy jsou zcela odlišné od ostatních plemen, byla to pro mne výzva, které jsem podlehl. Asi to tak mělo opravdu být, osud tomu napomohl a v roce 2015 jsem se přiženil do tibetské rodiny Altan-Corgo, pro kterou již 23 let je Tibetská doga "drogou". 

Se svou manželkou jsme založili svou vlastní chovatelskou stanici Ningmapa, která úzce spolupracuje s chovatelskou stanicí našich rodičů (Altan-Corgo). Zahraničním krytím a koupí importů se snažíme, aby se chov v České republice posouval dále. Naším koníčkem jsou také výstavy a pravidelné socializační tréninky, které jsou výborné pro zviditelnění tohoto krásného a vznešeného plemene. Účastníme se výstav psů nejen v České republice ale i v okolních státech Evropy, kde jedinci našich chovatelských stanic dosahují nejvyšších titulů a pyšní se mnoha šampionáty.

I přesto, že plemeno Tibetská doga se řadí mezi molosy, ne každé krmivo je vhodné právě pro Tibetskou dogu. V našem chovu upřednostňujeme kvalitu, chutnost a širokou škálu příchutí krmiva, které se dají doplnit i vhodnými konzervami, kapsičkami a pamlsky. Krmivo Brit tyto naše požadavky splňuje, a proto s ním krmíme celou naši smečku. Pro naše psy je krmivo Brit velice chutné, dodává jim spousty energie a radosti ze života (řídíme se heslem: ZDRAVÝ PES = ŠŤASTNÝ A SPOKOJENÝ PES), mají krásnou, lesklou a kvalitní srst a výborné zažívání.

Každoročně odchováme kvalitní vrhy štěňat, která žijí po celém světě a vždy od nás odchází do nových domovů vybavena krmivem Brit. Novým majitelům se snažíme poskytnout celoživotní servis a doporučujeme toto kvalitní krmivo vhodné pro plemeno Tibetská doga. 

Jsme členy specializovaného Klubu Tibetské dogy ČR, který třikrát do roka pořádá Klubové výstavy na vysoké úrovni v čele s krmivem Brit. 

Je mi ctí patřit mezi ambasadory a propagovat kvalitu všech produktů značky Brit.

 

Články ambasadora