/file/article/0-morqpaarti-yoga-dog-rover.com.jpg /file/article/0-morqpaarti-yoga-dog-rover.com.jpg

Jóga se psem neboli doga

Cvičení jógy se psem neboli doga (odvozené od anglického slova “dog”) se stala populární především ve Spojených státech amerických, u nás se zatím tolik neprosadila. V čem spočívá a jaké jsou podle odborníků přínosy tohoto sportu?

/file/article/0-o3pma1zr6x-riley-edwards-626617-unsplash.jpg /file/article/0-o3pma1zr6x-riley-edwards-626617-unsplash.jpg

Vyrazte ještě letos na dogtrekking, canicross nebo mushing

Podzim je tu v celé své kráse. Vyrazte se svým psím chlupáčem ven a užijte si ho. A pokud jste na vlastní kůži a kožich ještě nezkoušeli dogtrekking, canicross nebo třeba mushing a jeho různé sezónní podoby, vřele tyto sporty doporučuju i nesportovním typům. Do konce roku máte navíc ještě minimálně několik příležitosti se s nimi blíže seznámit. Jak jinak si užít společné chvíle než pořádným zápřahem v terénu? 

/file/article/0-n16hgm5a61-erik-jan-leusink-561776-unsplash.jpg /file/article/0-n16hgm5a61-erik-jan-leusink-561776-unsplash.jpg

Jak připravit kočku na zimu

Dny se ochlazují a je na čase začít naše venkovní chlupáče připravovat na zimu. Všechny kočky (ať už žijí venku, nebo tam jen chodí na vycházky) potřebují v tomto období naši zvýšenou pozornost.